Гольштайн Кіль здійснив камбек в грі з леверкузенцями.
Сьогодні, 18:31
Баєр Леверкузен - Гольштайн Кіль / Getty Images

В рамках 5-го туру Бундесліги Баєр зустрівся з Гольштайн Кілем.

Колектив Хабі Алонсо впевнено розпочав поєдинок. Вже за 8 хвилин від стартового свистка "фармацевти" вели в рахунку 2:0.

Голами відзначались Йонас Гоффманн та Віктор Боніфейс. До перерви глядачі побачили ще один гол. В компенсований час відзначився Максим Гешвіль.

В другій половині зустрічі ті, хто дивився поєдинок, стали свідками довершення камбеку від аутсайдера. Форвард Гольштайна Ян-ФІєте Арп з пенальті відновив паритет в рахунку.

Цей м'яч став останнім в поєдинку. Баєр вже вдруге на старті цього сезону втратив очки у внутрішньому чемпіонаті.

Баєр - Гольштайн 2:2

Голи: Гоффманн, 4,, Боніфейс, 8 - Гешвіль, 45+5, Арп, (пен), 69

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Бундесліга Баєр