АПЛ: Брентфорд Ярмолюка влаштував "гольову перестрілку" з Вулвергемптоном, Борнмут з Забарним програв Лестеру

В найнасиченішому часовому слоті відбулись поєдинки за участі команд з українцями.
Сьогодні, 19:04

В рамках 8-го туру АПЛ Брентфорд зустрівся з Вулвергемптоном.

"Бджоли" в притаманному стилі відзначились вже на перших хвилиних матча. Автором голу став Нейтан Коллінс.

Втім, колективу Томаса Франка швидко на це відповіли своїм голом. Всього через дві хвилини забив Матеус Кунья.

В першому таймі глядачі побачили ще безліч голів. Спершу Браян Мбемо відновив перевагу Брентфорда, а потім Йорген Странд Ларсен знову зробив рахунок нічийним.

Після цього в першому таймі забивали тільки господарі. М'ячами відзначилися Крістіан Ньоргор та Ітан Піннок.

У другій половині зустрічі команди по разу обмінялися голами у ворота одна одної. Спершу забив Фабіу Карвалью, а після голом відзначився Раян Аїт-Нурі.

Українець Єгор Ярмолюк відграв близько 15 хвилин наприкінці зустірчі.

Брентфорд - Вулверхемптон 5:3

Голи: Коллінс, 2, Мбемо, (пенальті), 20, Ньоргор, 28, Піннок, 45 + 2, Карвалью, 90 - Кунья, 4, Странд Ларсен, 26, Аїт-Нурі, 90 + 2

Також о 17:00 свій поєдинок розпочав Борнмут Іллі Забарного, який на виїзді зустрівся з Лестером.

На відміну від попередньої гри, тут такої зливи голів не було. Єдиний м'яч у матчі було забито ще в першому таймі.

Факундо Буонанотте відзначився на 16-ій хвилині з передачі Джеймса Джастіна.

Надалі "вишні" безрезультатно намагались відігратись та вирвати бодай нічию. Найближчими до цього вони були на 66-ій хвилині, але удар Льюїса Кука не став результативним через положення поза грою