Алавес - Барселона 0:3: огляд матчу і результат гри 06.10.2024

Барселона завдяки голам польського бомбардира зробила результат ще у першому таймі.
Сьогодні, 19:20
Барселона розгромила Алавес / Getty Images

У неділю, 6 жовтня, Барселона зустрічалася в гостях із Алавесом у матчі дев'ятого туру іспанської Ла Ліги.

Команда Ганса-Дітера Фліка здобула розгромну перемогу з рахунком 3:0 стараннями Роберта Левандовскі, який оформив хет-трик.

Усі свої три м'ячі польський бомбардир забив ще у першому таймі. На початку матчу Левандовскі замкнув головою подачу зі штрафного від Рафіньї, на 22-й хвилині ці двоє реалізували вихід на ворота - бразилець відпасував, а поляк забив, а через десять хвилин нападник, отримавши м'яч на лінії із захисниками, точно пробив під дальню стійку.

Джерело: Getty Images

Барселона продовжує лідирувати в чемпіонаті, набравши 24 очки. Алавес із десятьма балами йде на 12-й позиції.