Тоттенгем встановив новий антирекорд АПЛ

Це явно не те, чим варто пишатися.
Сьогодні, 08:34
Бреннан Джонсон / Getty Images

Матч сьомого туру Англійської Прем'єр-ліги між Брайтоном та Тоттенгемом завершився перемогою перших із рахунком 3:2.

У першому таймі лондонський клуб організував для себе перевагу у два голи, але після перерви "чайки" не лише відігралися, а й вийшли вперед.

Як повідомляє Opta, Тоттенгем став першою командою в історії АПЛ, яка примудрилася програти десять матчів, під час яких вона вела в рахунку з різницею у два голи.

Причому "шпори" лідирують із запасом, випереджаючи найближчого переслідувача на три подібні випадки.

Нагадаємо, що раніше раніше вирішувалася доля головного тренера Манчестер Юнайтед Еріка тен Хага, чиї підопічні грали на виїзді з Астон Віллою.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Тоттенгем АПЛ