Манчестер Юнайтед вирішив відпустити Антоні під час зимового трансферного вікна, повідомляє CaughtOffside.

За інформацією джерела, 24-річний бразилець буде доступний як для оренди, так і для продажу.

Варіант з орендою виглядає ймовірнішим через побоювання, які викликає погана ігрова форма вінгера.

Одним із варіантів називається повернення Антоні до Аякса, який примудрився продати гравця за 95 мільйонів євро. Але бразильець має шанс залишитися в АПЛ, оскільки до нього придивляються Ньюкасл і Кристал Пелас.

У нинішньому сезоні Антоні взяв участь лише у чотирьох матчах, відігравши в сумі 139 хвилин. За ці хвилини він встиг записати на свій рахунок один гол із пенальті у матчі Кубка ліги проти Барнслі (7:0).

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Антоні Манчестер Юнайтед