Мілан - Удінезе 1:0: огляд матчу і результат гри 19.10.2024

"Россонері" від середини першого тайму грали вдесятьох, але взяли три очки у матчі.
Вчора, 21:10
Мілан обіграв Удінезе / Getty Images

У суботу, 19 жовтня, Мілан приймав на своєму полі Удінезе у рамках восьмого туру італійської Серії А.

Підопічним Паулу Фонсеки більшу частину матчу довелося провести вдесятьох, але в підсумку вони вийшли переможцями з протистояння, мінімально здолавши суперника з рахунком 1:0.

Мілан повів у рахунку на 13-й хвилині, коли під час атаки "россонері" перевели у карному майданчику м'яч направо, звідки Самуель Чуквуезе точно пробив у дальній нижній кут воріт.

Джерело: Getty Images

Утім, уже на 29-й хвилині господарі поля залишились у меншості. Пряму червону картку отримав хавбек Тіджані Рейндерс, збивши ззаду суперника.

Перед самою перервою Удінезе забив, але гол було скасовано через офсайд. У другому таймі гості, користуючись чисельною перевагою, перевершили суперника за відсотком володіння м'ячем та ударами, але так і не втілили її в результат, навіть не зумівши жодного разу пробити у площину воріт. "Россонері" ж свої моменти також не використали. На 75-й хвилині чудовий сейв після удару Теммі Абрагама здійснив голкіпер Удінезе. А для англійця епізод завершився травмою - на полі він провів лише кілька хвилин після виходу на заміну.

Уже в компенсований час на останніх хвилинах гості, здавалося, врятувалися від поразки, зумівши заштовхати м'яч у сітку воріт, але гол після консультації з VAR скасували через положення поза грою.

Мілан із 14 очками наразі посідає третє місце у турнірній таблиці Серії А. Удінезе з 13 балами йде на шостій позиції.