Тренер Жирони пояснив, як відсутність Циганкова позначається на команді

Мічел окреслив проблему свого колективу.
20 жовтня, 13:41
Віктор Циганков / Getty Images

Головний тренер Жирони Мічел прокоментував поразку 0:1 від Реал Сосьєдада у матчі десятого туру іспанської Ла Ліги.

За його словами, без таких гравців як травмований українець Віктор Циганков, у його команди падає атакувальний потенціал.

"Нам не вистачило створених моментів. Ми розпочали добре, доходили до третьої чверті поля, але нам не вистачало моментів. У цьому заслуга і Реал Сосьєдада.

Потрібно продовжувати над цим працювати. Без Аспрільї, Циганкова, Хіля, Руїса та Ромеу атакувальний потенціал та здатність до відновлення команди зменшуються.

Ми одна з команд, яка найчастіше досягає третьої чверті, але й одна з тих, яка найменше б'є по воротах. Ми маємо покращити це", - цитує Мічела Marca.

Раніше тренер Жирони назвав головну проблему Циганкова.