Інтер і Ювентус влаштували шалену перестрілку на Сан-Сіро

Команди забили по чотири голи і розійшлися нічиєю.
Сьогодні, 20:55
Інтер - Ювентус / Getty Images

У неділю, 27 жовтня, Інтер приймав удома Ювентус у рамках центрального матчу 9-го туру Серії А.

Уже на 14-й хвилині господарі заробили пенальті завдяки фолу Даніло. Зелінські впевнено реалізував 11-метровий і вивів Інтер уперед. А вже за п'ять хвилин Маккенні відкотив Влаховичу на порожні ворота, і серб зрівняв рахунок.

Однак, як виявилося, це був тільки початок. На 26-й хвилині Веа залишився один у штрафному майданчику і без зусиль замкнув простріл Консейсау. А потім Інтер двічі забив за дві хвилини, вийшовши вперед. Спочатку Мхітарян зрівняв рахунок, а потім Зелінські оформив другий пенальті.

У другому таймі Інтер забив свій четвертий гол - відзначився Дюмфріс, але і після цього темп матчу не сповільнився ні на йоту. Обидві команди продовжували атакувати, і на 71-й хвилині Йилдиз повернув інтригу в матч відмінним ударом у дальній кут.

І вже на 82-й хвилині Йилдиз краще за інших розібрався у штрафному майданчику, переклав м'яч під ліву і зрівняв рахунок - 4:4! З таким рахунком матч і завершився.

Статистика матчу Інтер - Ювентус 9-туру Серії А

Інтер - Ювентус 4:4
Голи: Зелінські (пенальті), 15, (пенальті), 37, Мхітарян, 35, Дюмфріс, 53 - Влаховіч, 20, Веа, 27, Йилдиз, 71, 82

Очікувані голи (xG): 3.13 - 2.17
Удари: 18 - 10
Удари в площину: 9 - 5
Володіння м'ячем: 47% - 53%
Фоли: 11 - 16
Кутові: 13 - 5

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ювентус Інтер Мілан