iSport.ua

Криськів і Назарина в старті Шахтаря на Шемрок Роверс

Арда Туран визначився зі складом.
2025 г., 27 листопада, 21:27       Автор: Антон Федорців
Шахтар / ФК Шахтар
Шахтар / ФК Шахтар

Донецький Шахтар оголосив стартову одинадцятку на 4-й тур Ліги конференцій. У лавах вітчизняного гранда проти ірландського Шемрок Роверс вийдуть 5 українців і 6 легіонерів.

Уперше в нинішньому сезоні єврокубків на полі з'явиться хавбек Дмитро Криськів. Компанію йому в центрі поля складе Єгор Назарина. Позаду – пара центрбеків-українців у складі Валерія Бондаря і Миколи Матвієнка.

На вістрі атаки гратиме Кауан Еліас. З глибини йому допомагатимуть Лукас Феррейра, Ізакі Сілва та Невертон. Повний стартовий склад Шахтаря: Різник – Тобіас, Бондар, Матвієнко, Азарові – Назарина – Феррейра, Криськів, Ізакі, Невертон – Еліас.

Оновлення від 21:45. Дмитро Різник відчув дискомфорт під час розминки. Основний голкіпер не допоможе "гірникам". Замість нього гратиме Кіріл Фесюн.

До слова, напередодні Арда Туран роздав компліменти футболістам Шемрок Роверс.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Шахтар

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK