Ліга конференцій-2022/23: розклад та результати матчів

Вашій увазі календар та результати всіх матчів Ліги конференцій сезону-2022/23.
22 червня, 13:11
Ліга конференцій: розклад та результати матчів / UEFA.COM
Ліга конференцій: розклад та результати матчів / UEFA.COM

Ліга конференцій – це новий турнір УЄФА, який у сезоні-2022/23 пройде лише вдруге. Турнір розпочнеться 14 червня 2022 року та завершиться 7 червня 2023 року.

Фінальний поєдинок Ліги конференцій-2022/22 пройде у Празі (Чехія) на домашній арені місцевої Славії Еден Арена (також відома як Сінобо Стедіум).

Діючим чемпіоном турніру є італійська Рома. Саме "вовки" перемогли у першому в історії розіграшу турніру, здолавши у фіналі нідерландський Феєнорд.

Треба відзначити, що через повномасштабне вторгнення сусідньої країни-терориста на територію України УЄФА прийняло рішення про відсторонення команд з РФ від участі в цьому розіграші Ліги конференцій.

Розклад жеребкувань Ліги Європи

14 червня 2022 – перший раунд кваліфікації;
15 червня 2022 – другий раунд кваліфікації;
18 липня 2022 – третій раунд кваліфікації;
2 серпня 2022 - плей-офф раунд кваліфікації;
26 серпня 2022 - жеребкування групового етапу;
7 листопада 2022 - жеребкування стикових матчів;
24 лютого 2023 – жеребкування 1/8 фіналу;
17 березня 2023 - жеребкування 1/4, 1/2 та фіналу.


Розклад матчів Ліги конференцій

Кваліфікація:

7 липня 2022 – перші матчі першого раунду кваліфікації;
14 липня 2022 – матчі-відповіді першого раунду кваліфікації;
21 липня 2022 – перші матчі другого раунду кваліфікації;
28 липня 2022 – матчі-відповіді другого раунду кваліфікації;
4 серпня 2022 – перші матчі третього раунду кваліфікації;
11 серпня 2022 – матчі-відповіді третього раунду кваліфікації;
18 серпня 2022 - перші матчі плей-офф раунду кваліфікації;
25 серпня 2022 - матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації.

Груповий етап:

8 вересня 2022 – перший тур;
15 вересня 2022 – другий тур;
6 жовтня 2022 – третій тур;
13 жовтня 2022 – четвертий тур;
27 жовтня 2022 – п'ятий тур;
3 листопада 2022 – шостий тур.

Плей-офф:

16 лютого 2023 – перші стикові матчі;
23 лютого 2023 – стикові матчі-відповіді;
9 березня 2023 – перші матчі 1/8 фіналу;
16 березня 2023 – матчі-відповіді 1/8 фіналу;
13 квітня 2023 – перші матчі 1/4 фіналу;
20 квітня 2023 – матчі-відповіді 1/4 фіналу;
11 травня 2023 – перші матчі півфіналів;
18 травня 2023 – матчі-відповіді півфіналів;
7 червня 2023 – фінал.


Результати матчів

Перший раунд кваліфікації

Перші матчі

Вівторок, 5 липня

20:00 Гзіра Юнайтед (Мальта) - Атлетік Ескальдес (Андорра)
20:00 Сент-Джозефс (Гібралтар) – Ларн (Північна Ірландія)

Середа, 6 липня

18:00 Інтер Турку (Фінляндія) – Дріта (Косово)
21:00 Вікінгур (Фарерські острови) – Європа (Гібралтар)

Четвер, 7 липня

18:00 Алашкерт (Вірменія) – Хамрун Спартанс (Мальта)
18:00 Брейдаблік (Ісландія) - СО Санта-Колома (Андорра)
19:00 Паневежис (Литва) - Мілсамі (Молдова)
19:00 КуПС (Фінляндія) – Діла (Грузія)
19:00 Борац Баня-Лука (Боснія та Герцеговина) – Б-36 (Фарерські острови)
19:00 Сабуртало (Грузія) – Партизані (Албанія)
19:00 Погонь (Польща) – КР Рейк'явік (Ісландія)
19:00 Мегпайс (Гібралтар) – Крузейдерс (Північна Ірландія)
19:00 Флора (Естонія) – Сейняйокі (Фінляндія)
19:30 Ружомберок (Словаччина) – Кауно Жальгіріс (Литва)
20:00 Динамо Тбілісі (Грузія) – Пайде (Естонія)
20:00 Сфинтул Георге (Молдова) - Мура (Словенія)
20:00 Олімпія Любляна (Словенія) – Діфферданж (Люксембург)
20:00 Флоріана (Мальта) – Петрокуб (Молдова)
21:00 Лячі (Албанія) - Іскра (Чорногорія)
21:00 Гіляні (Косово) – Лієпая (Латвія)
21:00 Бала Таун (Уельс) - Слайго Роверс (Ірландія)
21:00 Фола (Люксембург) – Тре Фіорі (Сан-Марино)
21:00 Динамо Мінськ (Білорусь) – КР Рейк'явік (Ісландія)
21:00 Шкендія (Македонія) – Арарат (Вірменія)
21:00 Торсхавн (Фарерські острови) – Ньютаун (Уельс)
21:15 Лехія (Польща) – Академія Пандев (Македонія)
21:30 Будучість (Чорногорія) - Лапі (Косово)
21:30 ДАК-1904 (Словаччина) - Кліфтонвілл (Північна Ірландія)
21:45 Тре Пенне (Сан-Марино) - Тузла Сіті (Боснія та Герцеговина)
21:45 Деррі Сіті (Ірландія) - Рига (Латвія)

Матчі-відповіді

Вівторок, 12 липня

21:00 Дріта (Косово) - Інтер Турку (Фінляндія)

Четвер, 14 липня

17:00 Лієпая (Латвія) – Гіляні (Косово)
18:00 Академія Пандев (Македонія) – Лехія (Польща)
18:00 Європа (Гібралтар) – Вікінгур (Фарерські острови)
18:00 Арарат (Вірменія) – Шкендія (Македонія)
19:00 Пайде (Естонія) – Динамо Тбілісі (Грузія)
19:00 Мілсамі (Молдова) – Паневежис (Литва)
19:00 Кауно Жальгіріс (Литва) – Ружомберок (Словаччина)
19:00 Тузла Сіті (Боснія та Герцеговина) – Тре Пенне (Сан-Марино)
19:00 Сейняйокі (Фінляндія) – Флора (Естонія)
20:00 Діла (Грузія) – КуПС (Фінляндія)
20:00 Атлетік Ескальдес (Андорра) – Гзіра Юнайтед (Мальта)
20:00 Б-36 (Фарерські острови) – Борац Баня-Лука (Боснія та Герцеговина)
20:00 Петрокуб (Молдова) – Флоріана (Мальта)
20:00 Рига (Латвія) - Деррі Сіті (Ірландія)
20:15 Хамрун Спартанс (Мальта) – Алашкерт (Вірменія)
20:30 Мура (Словенія) - Сфинтул Георге (Молдова)
21:00 Лапі (Косово) - Будучність (Чорногорія)
21:00 Слайго Роверс (Ірландія) – Бала Таун (Уельс)
21:00 Партизані (Албанія) – Сабуртало (Грузія)
21:15 КР Рейк'явік (Ісландія) - Погонь (Польща)
21:45 Ларн (Північна Ірландія) - Сент-Джозефс (Гібралтар)
21:45 Тре Фіорі (Сан-Марино) - Фола (Люксембург)
21:45 КР Рейк'явік (Ісландія) - Динамо Мінськ (Білорусь)
22:00 Іскра (Чорногорія) – Лячі (Албанія)
22:00 Кліфтонвілл (Північна Ірландія) – ДАК-1904 (Словаччина)
22:00 Крузейдерс (Північна Ірландія) – Мегпайс (Гібралтар)
22:15 Брейдаблік (Ісландія) - СО Санта-Колома (Андорра)


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK