Матч Ліги конференцій у Польщі зупинили на 40 хвилин через масову бійку на трибунах

У підсумку матч було дограно, але Лехії загрожує покарання від УЄФА.
2022 г., 8 липня, 11:34
На матчі Ліги конференцій сталася бійка / gol24.pl

У четвер, 7 липня, у польському місті Гданськ відбувся матч першого раунду кваліфікації Ліги конференцій між місцевою Лехією та Академією Пандєв (Північна Македонія).

Цей поєдинок було перервано на 40 хвилин через ультрас польського клубу, який влаштував масову бійку на трибунах.

Як повідомляє видання Gol24.pl, все почалося з того, що невідомі в масках з палицями та дошками атакували фанатів Лехії у пабі на стадіоні. Хулігани знесли стільці та столи закладу, після чого бійка перемістилася на трибуни стадіону.

У підсумку на 8-й хвилині гру було зупинено. У заворушеннях брали участь кілька десятків глядачів – хулігани та ультрас Лехії. За попередніми даними, у бійці не брали участі фанати гостьового клубу.

Відновити матч вдалося через 40 хвилин після того, як правоохоронцям вдалося навести лад на трибунах.

За те, що сталося, УЄФА може накласти фінансовий штраф на Лехію, а також закрити трибуни на наступні поєдинки.

У Лехії вже засудили дії фанатів, назвавши їх безвідповідальними, та відкрили внутрішнє розслідування цього інциденту.

"Багато людей працювало багато тижнів, щоб сьогодні вболівальники могли побачити з трибун перший за кілька років матч та перемогу Лехії у єврокубках.

На жаль, ми стали свідками неприйнятної поведінки. Служби вже вжили заходів, забезпечили моніторинг, а перший з винних вже встановлен та затриман. Ми не знаємо, чим закінчиться ця ситуація для клубу", - йдеться у офіційній заяві клубу.

Зазначимо, що у підсумку Лехія перемогла у цій зустрічі з рахунком 4:1. Гра у відповідь відбудеться в четвер, 14 липня, в Скоп'є (Північна Македонія).

Нагадаємо, на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами Ліги конференцій-2022/23..