Кочергін здобув для Ракува перемогу в матчі кваліфікації Ліги конференцій

Гол українського півзахисника став єдиним у поєдинку зі словацьким Спартаком Трнава.
2022 г., 11 серпня, 21:29
Владислав Кочергін / twitter.com/Rakow1921

Український півзахисник Владислав Кочергін допоміг польському Ракуву вийти в плей-офф кваліфікації Ліги конференцій.

У матчі-відповіді третього відбіркового раунду турніру проти словацького Спартака Трнава колишній гравець луганської Зорі відзначився єдиним голом у поєдинку, вразивши ворота суперника на 68-й хвилині. Українець вийшов на поле у ​​стартовому складі та був замінений на 82-й хвилині.

У підсумку Ракув за сумою двох матчів пробився до наступного раунду кваліфікації. Перша зустріч завершилася також перемогою польського клубу з рахунком 2:0.

Для Кочергіна гол у ворота Спартака став уже третім у відборі Ліги конференцій. Раніше півзахисник також відзначився забитими м'ячами у двох поєдинках із Астаною.

У плей-офф кваліфікації Ліги конференцій Ракув зустрінеться з переможцем пари Славія (Чехія) - Панатінаїкос (Греція).