Університатя - Зоря 3:0 Відео голів та огляд матчу Ліги конференцій

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 12 серпня, 07:36
Університатя - Зоря: Відео голів / ФК Заря

У рамках матчу-відповіді Ліги конференцій Зоря на виїзді програла Університаті (0:3).

Румунська команда вже на п'ятій хвилині вийшла вперед завдяки голу Сілві.

Другий тайм розпочався в аналогічній манері: швидкий гол Університати, автором якого став Байрам. Проте цього разу одним голом не обійшлося – вже на 56-й хвилині забив Банку.

Луганська команда намагалася змінити перебіг зустрічі, але реалізувати моменти так і не зуміла.