АЕК - Дніпро-1: Відео гола та огляд матчу 16.02.2023

Представляємо вам нарізку найкращих моментів матчу плей-офф Ліги конференцій.
2023 г., 17 лютого, 00:54
АЕК - Дніпро-1 / scdnipro1.com.ua

У четвер, 16 лютого, у рамках 1/16 фіналу Ліги конференцій АЕК приймав Дніпро-1. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Перший тайм команди провели нарівні, створив кілька моментів біля воріт суперника, проте все вирішилося у другій половині зустрічі, де українському клубу сильно не пощастило.

Дніпряни були ближчими до перемоги. Артем Довбик двічі міг забивати у другому таймі, але свої моменти втратив. АЕК також намагався створювати, але гості були гострішими, аж до 85-ї хвилини.

Господарі реалізували свій шанс під завісу зустрічі, здобувши мінімальну перемогу в непростому матчі.