Фіорентина - Базель 1:2 Відео голів та найкращих моментів матчу Ліги конференцій 11.05.2023

Італійський клуб сенсаційно програв у домашньому поєдинку єврокубкового турніру.
2023 г., 12 травня, 08:29
Фіорентина - Базель / Getty Images

У четвер, 11 травня, Фіорентина на своєму полі приймала Базель у рамках першої півфінальної гри Ліги конференцій.

Італійський клуб був значним фаворитом зустрічі, що було підтверджено на 25-й хвилині. Кабрал відзначився взяттям воріт, пробивши голкіпера Базеля.

Швейцарці намагалися відігратися, що довго не виходило. Однак на 71-й хвилині Діуф відновив нічийний результат, реалізувавши момент.

Уже в компенсований час Базель вдруге забив, що дозволило здобути сенсаційну перемогу. Автором голу став Амдуні.