Фіорентина - Вест Гем 1:2 відео голів та кращих моментів Фіналу Ліги конференцій

До вашої уваги відеоогляд фінального поєдинку Ліги конференцій.
2023 г., 8 червня, 00:31

У середу, 7 червня, відбувся фінальний поєдинок Ліги конференцій між Фіорентиною та Вест Гемом.

Команди з перших хвилин почали обмінюватися моментами, але ближче до кінця першого тайму підопічні Мойєса змогли притиснути "фіалок" до їхнього штрафного. А забив несподівано Йович, але гол скасували через офсайд.

У другому таймі "молотобійці" нарешті відкрили рахунок, завдяки грі рукою капітана "фіалок" Крістіана Бірагі. Але італійці відігралися буквально за п'ять хвилин.

Крапку в матчі поставив Джаррод Боуен, який розстріляв воротаря з лінії штрафного завдяки геніальній передачі Лукаса Пакета.