Ворскла - Діла: огляд та результат матчу Ліги конференцій 27.07.2023

Український колектив отримав невелику перевагу перед матчем у відповідь.
2023 г., 27 липня, 22:22
Ворскла - Діла / vorskla.com.ua

У четвер, 27 липня, у рамках кваліфікації до Ліги конференцій Ворскла зустрічалася з Ділою. Матч завершився перемогою полтавців із рахунком 2:1

Першими відзначилися у цій грі гості. Нападник Микола Ковталюк на 57 хвилині зумів вивести свою команду вперед.

У середині другого тайму український колектив все ж таки зумів повернути паритет на табло. Голом відзначився хавбек Феліпе Родрігес.

У час матчу, що залишився, обидві команди мали, хоч і не дуже небезпечні, але все ж таки моменти. Перемогу українському колективу приніс пізній гол Ібрагіма Кане.