Діла - Ворскла 3:1 Відео голів та найкращих моментів матчу відбору Ліги конференцій 04.08.2023

Полтавський клуб завершив виступ у єврокубках.
2023 г., 4 серпня, 08:30
Діла - Ворскла / ФК Ворскла

У рамках матчу-відповіді другого відбіркового раунду Ліги конференцій Ворскла поступилася Ділі (1:3) і вилітала з турніру.

Грузинський клуб вийшов уперед наприкінці першого тайму після грубої помилки голкіпера полтавців Ісенка.

Після перерви Діла забила другий, але Степанюк моментально відзначився, що дало змогу зрівняти рахунок за сумою двох зустрічей.

У кінцівці господарі знову вразили ворота Ворскли, що стало фатальним для української команди.