Яремчук забив за Брюгге вперше з жовтня минулого року

Українець допоміг здобути розгромну перемогу в матчі кваліфікації Ліги конференцій.
2023 г., 10 серпня, 23:28
Яремчук забив перший гол у сезоні / clubbrugge.be

У четвер, 10 серпня, бельгійський Брюгге зустрічався на своєму полі з ісландським Акюрейрі в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

"Синьо-чорні" зуміли здобути переконливу перемогу 5:1, у чому їм безпосередньо допоміг український нападаючий Роман Яремчук.

27-річний форвард вийшов на поле одразу після перерви, а на 77-й хвилині встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Український нападаючий відгукнувся на подачу з флангу в центр штрафного майданчика та переправив м'яч у ворота.

Цей гол став для Яремчука першим в офіційному матчі за Брюгге в нинішньому сезоні. Попередній результативний удар у виконанні українця датований ще 19 жовтня минулого року, коли нападаючий відзначився у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена (3:0).

Раніше повідомлялося, що Брюгге може відправити Яремчука в оренду.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Брюгге Роман Яремчук