Динамо - Аріс 2:1: результат гри Ліги конференцій

Кияни пройшли до наступного етапу кваліфікації Ліги конференцій.
2023 г., 17 серпня, 22:50
ФК Динамо Київ  / fcdynamo.kiev.ua
ФК Динамо Київ / fcdynamo.kiev.ua

У четвер, 17 серпня, відбувся матч-відповідь кваліфікації Ліги конференцій, в якому Динамо зустрілося з Арісом.

Київський клуб у першому таймі примудрився пропустити першим. У ворота "біло-синіх" було призначено 11-метрового, який реалізував Лорен.

На останній хвилині перед свистком на перерву зумів відлитися Назар Волошин, відновивши тим самим паритет.

У другій половині зустрічі Динамо мало безліч моментів, щоб вийти попереду, проте Аріс стояв і тримав ворота на замку.

Перевести гру в овертайм зумів Олександр Караваєв, який відзначився голом на 85-й хвилині.

На жаль, в екстра-таймі обидві команди забити не змогли, тому доля путівки в наступний етап кваліфікації Ліги конференцій вирішувалася в серії пенальті. Точніше з 11-метрів виявились кияни, перестрілявши опонента 6:5.