Зоря - Гент 1:1 відео голів та найкращих моментів матчу 21.09.2023 Ліги конференцій

Луганський клуб зумів завоювати важливе очко у поєдинку із сильним суперником.
2023 г., 22 вересня, 00:44
Зоря - Гент / ФК Гент/kaagent.be

Луганська Зоря в якості номінального господаря поля приймала в гостях бельгійський Гент у рамках першого туру групового етапу Ліги конференцій.

Пройшовши через перший тайм без голів, команди після перерви порадували вболівальників на стадіоні в Любліні двома взяттями воріт: на гол Уго Куйперса практично відразу ж відповів Едуардо Герреро.

На жаль, "чорно-білі" не змогли вирвати перемогу – матч завершився внічию 1:1.