Брейдаблік - Зоря 0:1: огляд матчу та результат гри 05.10.2023

Втративши безліч моментів, "чорно-білі" останні 15 хвилин перебували на межі пропущеного м'яча.
2023 г., 5 жовтня, 21:51
Зоря Луганськ / ФК Черноморец

У четвер, 5 жовтня, у Коупавогюрі (Ісландія) пройшов матч другого туру групи В Ліги конференцій, у якому зустрілися Брейдаблік та луганська Зоря.

Більшу частину поєдинку підопічні Валерія Кривенцова володіли ініціативою, за рахунок чого вдалося створити величезну кількість гольових моментів.

Але це був явно не день Едуардо Герреро, який одноосібно упустив шансів 4-5 на те, щоб забити.

Але його відсутність реалізації виправив Ігор Горбач. Розігравши кутовий у середині першого тайму, Денис Антюх навісив у штрафний майданчик, де форвард "чорно-білих" виграв верхову боротьбу і ударом головою переправив м'яч у ближній кут воріт господарів поля.

Під час другої половини українці мали всі можливості для того, щоб подвоїти перевагу та закрити питання про переможця цього матчу. Але натомість ісландці перехопили м'яч і останні 15 хвилин проводили атаку за атакою.

І лише самовіддана гра захисників і особливо Микити Турбаєвського дозволила Зорі забрати з Ісландії таку потрібну перемогу.

Тріумф проти ісландців допоміг Зорі піднятися на друге місце квартету. Тепер луганці ділять лідерство з Гентом (в обох клубів по 4 очки), який у паралельній зустрічі обіграв Маккабі. Брейдаблік залишається останнім, не заробивши жодного бала.

Статистика матчу Брейдаблік - Зоря другого туру групового етапу Ліги конференцій

Брейдаблік - Зоря 0:1
Гол: Горбач, 35.

Очікувані голи (xG): 0,71 - 1,9
Володіння м'ячем: 61% - 39%
Удари: 16 - 17
Удари в площину: 3 - 5
Фоли: 8 - 8

Брейдаблік: А. Ейнарссон - Гуннлаугссон, Мумінович, Маргейрссон, Лудвікссон - В. Ейнарссон, Сігурдарсон (Сігурйонссон, 77), Еййольфссон - Сванторссон, Стейндорссон, Ольсен.

Зоря: Турбаєвський - Кирюханцев, Джордан, Снурніцин, Вантух - Яцик, Мишньов (Мічин, 83), Нагнойний - Антюх (Данченко, 77), Горбач, Герреро.

Попередження: Мишньов, Снурніцин, Вантух, Джордан.