Воротар Гента отримав жахливу травму ноги у матчі проти Зорі

Страшна картина відбулася у поєдинку Ліги конференцій.
2023 г., 30 листопада, 21:27
Поль Нарді / Getty Images

Під час другого тайму матчу Ліги конференцій проти луганської Зорі страшний інцидент стався з воротарем Гента Полем Нарді.

На 65-й хвилині зустрічі воротар бельгійського колективу, перебуваючи під пресингом гравця "чорно-білих", вибив м'яч у поле.

Незважаючи на звичайну дію, Нарді впав на газон, кричачи від болю. Як виявилося, голкіпер на рівному місці отримав перелом гомілкостопу - Владислав Бугай його не торкнувся.

На момент травми Гент перемагав Зорю з рахунком 3:0, який ставив хрест на сподіваннях луганчан вийти у плей-оф турніру.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх матчів Ліги конференцій сезону-2023/24.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Гент Зоря Луганськ