Кривбас - Бетіс 0:2: огляд матчу і результат гри 22.08.2024

Іспанська команда забезпечила собі комфортну перевагу перед другим поєдинком удома.
22 серпня, 22:58
Кривбас програв Бетісу / realbetisbalompie.es

У четвер, 22 серпня, Кривбас у словацькому Кошице приймав іспанський Бетіс у першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій.

Підопічні Мануеля Пеллегріні впевнено підтвердили статус фаворита у цьому протистоянні, прогнозовано розібравшись із криворізьким суперником із рахунком 2:0.

Бетісу, який заволодів перевагою від початку зустрічі, вдалося відкрити рахунок уже на 13-й хвилині. Андрій Кліщук впорався з першим ударом від гравця іспанської команди, проте Есек’єль Авіла був першим на добиванні та успішно відправив м'яч у сітку.

У середині другого тайму "вердібланкос" подвоїли свою перевагу зусиллями Родрі. Іспанський півзахисник, отримавши передачу на правому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і точно пробив у дальній кут.

Джерело: realbetisbalompie.es

Матч-відповідь між Бетісом і Кривбасом відбудеться в Іспанії в четвер, 29 серпня.