Челсі - Серветт 2:0: огляд матчу і результат гри 22.08.2024

Лондонська команда зробила крок до основної стадії єврокубкового турніру.
23 серпня, 00:18
Челсі обіграв Серветт / Getty Images

У четвер, 22 серпня, Челсі приймав на Стемфорд Брідж Серветт у першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій.

Підопічні Енцо Марески впоралися зі швейцарським суперником, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Челсі відкрив рахунок у матчі вже після перерви. На 50-й хвилині Крістофер Нкунку реалізував пенальті, який сам і заробив після фолу з боку воротаря Серветта. Голкіпер вгадав напрямок польоту м'яча, але не зміг завадити взяттю воріт.

Джерело: Getty Images

Відразу після цього сталося якесь божевілля, коли Марк Гую був зобов’язаний подвоювати перевагу "синіх". Нападник лондонців обікрав воротаря, вибіг на порожні ворота, але пробив у голкіпера, який встиг повернутися. Дві спроби добивання також виявилися невдалими.

Усе ж таки на 76-й хвилині свій другий гол господарі поля забили. Ноні Мадуеке, отримавши передачу від Енцо Фернандеса, із меж штрафного майданчика потужним ударом вразив ближній кут.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочав цей поєдинок у стартовому складі та відіграв весь матч.

Матч-відповідь між Серветтом і Челсі у кваліфікації Ліги конференцій відбудеться у четвер, 29 серпня.