Бетіс - Кривбас 3:0: огляд матчу та результат гри 29.08.2024

Криворіжці не змогли створити диво та здолати іспанців.
29 серпня, 23:54
Бетіс - Кривбас / Getty Images

У четвер, 29 серпня, на Беніто Вільямарін пройшов матч-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, в якому Бетіс приймав Кривбас.

Тижнем раніше український колектив зазнав поразки з рахунком 0:2, а тому перед ним стояло важке завдання - як мінімум відіграти гольовий дефіцит.

На жаль, підопічним Юрія Вернидуба не вдалося це зробити. Більше того, вони примудрилися допустити катастрофу.

У період із 40-ї по 43-ю хвилини іспанці провели три атаки, кожна з яких завершилася голом.

Результативними ударами відзначилися Аітор Руїбаль і Абде Еззальзулі, який оформив дубль.

Після перерви "огірки" дозволили криворіжцям трохи поатакувати, але ні до чого серйозного це все одно не призвело.

У підсумку Кривбас за сумою двох зустрічей програв із загальним рахунком 0:5 і пустив Бетіс в основну частину Ліги конференцій. Таким чином Україна втратила вже третього свого представника в єврокубках.