Мудрик продовжує запалювати: українець відзначився ще двома результативними діями

Вінгер набрав 1+2 по системі гол+пас.
Вчора, 21:02
Михайло Мудрик / Getty Images

У четвер, 24 жовтня, Челсі вирушив у гості до Панатінаїкоса в рамках третього туру Ліги конференцій.

Після першого тайму «сині» мінімально вели в рахунку. На 22-й хвилині Мудрик прорвався флангом і прострілив точно на ногу Жоау Феліксу.

А в другому таймі українець уже забив власний гол. Тепер уже самого Михайла точним пасом у штрафному знайшов Педру Нету.

Вінгеру залишалося тільки кивнути головою, щоб забити гол, що він і зробив. А ще через п'ять хвилин Мудрик знову асистував на Фелікса, який довів рахунок до 0:3.

З таблицею загального етапу Ліги конференцій ви можете ознайомитися на нашому сайті

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Михайло Мудрик