Англія на останніх хвилинах вирвала нічию у матчі з Німеччиною

Німецька національна команда втратила важливі очки наприкінці зустрічі.
2022 г., 7 червня, 23:50
Німеччина - Англія / Getty Images

У вівторок, 7 червня, у рамках другого туру групи А Ліги націй збірна Німеччини приймала Англію. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Першими в цій зустрічі відзначилися господарі вже на 23-й хвилині, однак гол Йонаса Хофманна відзначили через офсайд. 29-річний німець може не сильно сумувати, оскільки гравець все ж таки відкрив рахунок на початку другого тайму.

Збірній Англії вдалося відігратися лише на 88-й хвилині завдяки вдало реалізованому пенальті від форварда Харрі Кейна.

Після двох турів Німеччина йде на третьому рядку з двома балами, а збірна Англії посідає четверте місце, набравши лише одне очко.

Зазначимо також, що Німеччина у матчі з Англією грала у футболках жіночої збірної.

Німеччина – Англія 1:1
Голи: Гофманн, 50 – Кейн, 88 (пен.)

Німеччина: Ноєр – Шлоттербек, Рюдігер, Клостерманн – Гофманн (Гнабрі, 65), Гюндоган (Сане, 83), Кімміх, Раум – Мюллер (Горецка 76), Мусіала (Вернер, 65) – Гаверц.

Англія: Пікфорд – Тріпп’єр, Магвайр, Стоунз, Вокер – Філліпс (Беллінгем, 14), Маунт (Гріліш, 72), Райс – Сака (Бовен, 80), Кейн, Стерлінг.

Попередження: Шлоттербек.