Бельгія - Польща 6:1 Відео голів та огляд матчу Ліги націй

Бельгійці у другому таймі влаштували справжнє побиття суперника.
2022 г., 9 червня, 08:41
Бельгія розгромила Польщу / rbfa.be

У середу, 8 червня, збірна Бельгії у рамках другого туру Дивізіону А Ліги націй приймала на своєму полі Польщу.

Підопічні Роберто Мартінеса рознесли суперника, зробивши результат у другому таймі та здобувши перемогу з рахунком 6:1.

Гості відкрили рахунок у матчі зусиллями Роберта Левандовскі, на що господарі поля перед перервою відповіли голом Акселя Вітселя, а в другій половині зустрічі бельгійці відправили у ворота поляків п'ять м'ячів. Результативні удари на свій рахунок записали Кевін Де Брюйне, Леандро Троссард, який оформив дубль, Леандер Дендонкер та Лої Опенда.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Бельгія - Польща:

Бельгія – Польща 6:1

Голи: Вітсель, 42, Де Брюйне, 59, Троссард, 73, 80, Дендонкер, 83, Опенда, 90+3 - Левандовскі 28

Бельгія: Міньоле - Вертонген, Алдервейрельд, Дендонкер - Карраско, Вітсель (Фас, 85), Тілеманс, Кастань (Т. Азар, 85) - Де Брюйне (де Кетеларе, 75), Е. Азар (Троссард, 66) - Батшуайї (Опенда, 85)

Польща: Дронговскі - Пухач (Берешіньскі, 46), Беднарек, Глік, Гумни - Крихов'як (Д. Шиманьскі, 46), Журковскі - С. Шиманьскі (Кеш, 66) Зелінскі, Каміньскі (Залевскі, 81) - Левандовскі (Букса, 69)

Попередження: Вітсель, 36 - Крихов'як, 14.