Іспанія обіграла Чехію, очоливши свою групу

"Червона фурія" здобула впевнену перемогу над суперником.
2022 г., 12 червня, 23:31
Іспанія - Чехія / Getty Images

У неділю, 12 червня, у рамках четвертого туру групи А Ліги націй збірна Іспанії приймала Чехію. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Хавбек Карлос Солер став автором першого голу "червоної фурії", відзначившись із передачі Марко Асенсіо на 24-й хвилині.

Наступний гол збірна Іспанії забила вже у другому таймі. Забитий м'яч на рахунку хавбека Пабло Сарабії, який вийшов на заміну кілька хвилин раніше.

Після 4-х турів Іспанія йде на першому місці з 8 очками, а Чехія займає третій рядок, набравши 4 бали.

Іспанія – Чехія 2:0

Голи : Солер, 24, Сарабія, 75

Іспанія : Унаї Сімон - Карвахаль, Мартінес, Ерік Гарсія, Алонсо (Альба, 78) - Коке (Бускетс, 79), Родрі, Солер (Гаві, 59) - Ольмо, Мората (Ферран Торрес, 59), Асенсіо (Сарабія, 72) ).

Чехія : Мандоус - Цоуфал, Брабець, Ємелька, Зима - Зелені (Калвах, 79), Соучек, Садилек (Крал, 30), Пішок (Тецл, 79) - Чорні (Гложек, 59), Кухта (Юрічка, 59).

Попередження : Карвахаль.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ліга націй