Ліга націй: Нідерланди на виїзді здолали Польщу, Бельгія перемогла Вельс

Нідерландці продовжують лідирувати в групі, бельгійці відстають на три очки.
2022 г., 22 вересня, 23:58
Нідерланди здобули виїзну перемогу над Польщею / knvb.nl

У четвер, 22 вересня, було зіграно два матчі п'ятого туру в групі 4 Дивізіону А Ліги націй.

У поєдинку у Варшаві збірна Польщі приймала лідерів групи - Нідерланди. Підопічні Луї ван Гала зуміли впоратися з господарями поля, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі нідерландці вийшли вперед зусиллями Коді Гакпо, а у другій половині зустрічі перевагу гостей закріпив Стівен Бергвейн.

Польща - Нідерланди 0:2

Голи: Гакпо, 14, Бергвейн, 60

Польща: Щенсни - Беднарек, Глік, Ківьор - Франковскі (Берешинскі, 79), Крихов’як, Лінетті (Мілік, 46), Залевскі (Скурас, 70) - Шиманскі (Кліх, 70), Зелінскі (Леговскі, 86) - Левандовскі

Нідерланди: Пасвер - Тімбер, ван Дейк, Аке - Думфріс, Копмайнерс (Берхгюйс, 6, Тейлор, 75), де Йонг (де Рон, 46), Блінд - Гакпо - Бергвейн (Вегхорст, 75), Депай (Янссен, 52)

Попередження: Щенсни, 85 - Аке, 32, Гакпо, 61, Янссен, 82, Вегхорст, 85

Бельгія обіграла Вельс
Бельгія обіграла Вельс / Джерело: Getty Images

У паралельному матчі квартету збірна Бельгії в Брюсселі обіграла з рахунком 2:1 Вельс.

Після першого тайму господарі поля вели в два м'ячі завдяки результативним ударам Кевіна Де Брюйне та Міші Батшуаї. Валлійці після перерви зуміли лише скоротити відставання стараннями Кіффера Мура, але не відігратися.

Бельгія - Вельс 2:1

Голи: Де Брюйне, 10, Батшуаї, 37 - Мур, 50

Бельгія: Куртуа - Дебаст, Алдервейрелд, Вертонген - Меньє, Вітцель, Тілеманс (Ванакен, 75), Карраско (Мертенс, 65) - Де Брюйне (де Кетеларе, 90+1), Батшуаї (Опенда, 65), Азар (Троссард, 65)

Вельс: Геннессі - Норрінгтон-Девіс (Робертс, 84), Родон, Міфем - Вільямс, Ампаду, Сміт (Моррелл, 64), Робертс - Джеймс, Джонсон - Мур (Бейл, 64)

Попередження: Міфем, 49, Ампаду, 59, Бейл, 80

Після п'яти зіграних турів Нідерланди з 13 очками лідирують у групі, випереджаючи Бельгію на три бали. Польща йде третьою із чотирма пунктами, маючи перевагу над Вельсом у три очки.