Хорватія - Данія 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги націй

Пропонуємо вам ознайомитися з голами та найкращими моментами видовищного поєдинку лідерів групи А1.
2022 г., 23 вересня, 00:58

У четвер, 22 вересня, у Загребі на стадіоні Максимір у рамках п'ятого туру Ліги націй зійшли лідери групи А1: Хорватія та Данія. Зустріч завершилася бойовою перемогою господарів поля із рахунком 2:1.

Примітно, що всі голи були забиті з-за меж штрафного майданчика. На початку другого тайму рахунок у матчі відкрив Борна Соса. Ближче до кінця поєдинку Крістіану Еріксену вдався шикарний дальній удар, яким він повернув команди до рівного положення. Але вже за дві хвилини Ловро Майєр забив гол, який подарував хорватам перемогу.