Збірна Грузії завдяки перемозі над Північною Македонією заробила підвищення у Лізі націй

Важливі три очки допомогли команді потрапити до Ліги В.
2022 г., 23 вересня, 21:28
Збірна Грузії / Getty Images

У п'ятницю, 23 вересня, у рамках п'ятого туру Ліги З Ліги націй збірна Грузії здолала Північну Македонію з рахунком 2:0.

На 15-й хвилині гравець гостей Боян Міовскі відправив м'яч у свої ворота, а на 64-й хвилині Хвіча Кварацхелія після передачі Буду Зівзівадзе, зміцнивши перевагу своєї команди.

Таким чином збірна Грузії отримала підвищення до Ліги В, набравши за 5 турів 13 очок в одній групі з Північною Македонією, Болгарією та Гібралтаром.

Грузія – Північна Македонія 2:0

Голи: Міовські, 15 автогол, Кварацхелія, 64

Грузія: Мамардашвілі - Какабадзе, Кашія, Хочолава (Лочошвілі, 72), Кверквелія - ​​Цитаїшвілі (Азаров, 72), Квеквескірі, Абурджанія (Мамучашвілі, 87) - Зівзівадзе (Мікаутадзе, 78), Даві.

Північна Македонія: Димитрієвські - Зайков, Велкоскі (Серафимов, 72), Мусліу, Аліоски - Елмаз, Спіровскі (Трайковські, 68), Барді (Elezi, 84), Ашковські (Тодороскі, 68) - Ристовські (Атанасов, 73).

Попередження: Хочолава - Мусліу

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Збірна Грузії Ліга націй