Англія - Німеччина 3:3 Відео голів та огляд матчу Ліги націй

До вашої уваги найяскравіші моменти зустрічі.
2022 г., 27 вересня, 07:20
Англія - Німеччина / Getty Images

У рамках шостого туру групового етапу Ліги націй збірна Англія на своєму полі не змогла обіграти національну команду Німеччини (3:3).

Команди у першому таймі не зуміли порадувати вболівальників голами, відклавши їх на другий тайм.

Після перерви збірні змогли забити на двох шість голів. У складі англійців забивали: Шоу, Маунт та Кейн, а за Німеччину оформив дубль Хаверц та відзначився Гюндоган.

До вашої уваги відео голів та огляд матчу Англія - Німеччина:

Англія — Німеччина 3:3
Голи: Шоу, 72, Маунт, 75, Кейн, 83 (пенальті) — Гюндоган, 52 (пенальті), Гаверц, 67, 87.

Англія: Поуп, Джеймс, Магуайр, Стоунз (Уокер, 37), Даєр, Шоу, Райс, Фоден (Сака, 66), Беллінгем (Хендерсон, 90), Кейн, Стерлінг (Маунт, 66).

Німеччина: тер Штеген, Керер, Зюле, Шлоттербек, Раум (Госенс, 68), Гюндоган, Хофманн (Вернер, 46), Кімміх, Гаверц (Белла-Кочап, 90), Сане (Гнабрі, 68), Мусіала (Мюллер, 79).

Попередження: Шлоттербек.

Джерело: MEGOGO