Україна перемагає Шотландію після першого тайму, однак за показником зароблених "гірчичників"

До вашої уваги статистика першої половини зустрічі.
2022 г., 27 вересня, 22:37
Україна - Шотландія  / Getty Images
Україна - Шотландія / Getty Images

У вівторок, 27 вересня, збірна України зустрічається із Шотландією в рамках фінального туру Ліги націй.

У першому таймі команди не змогли відкрити рахунок, завершивши його з рахунком 0:0.

За статистикою підопічні Олександра Петракова зробили п'ять ударів, лише один із яких був у ворота. Шотландська команда зробила чотири удари, один з яких змусив Андрія Луніна вступити в гру.

Володінням м'ячем в України та Шотландії відрізняється - 55% на 45%. Те саме стосується фолів. У "жовто-синіх" 8 фолів, а у суперника – 3.

Зазначимо, що збірна України також має три жовті картки, які отримали Михайло Мудрик, Андрій Ярмоленко та Данило Ігнатенко.

Нагадаємо, на ISPORT доступна онлайн-трансляція зустрічі.