Нідерланди - Хорватія 2:4 Відео голів і найкращих моментів Ліги націй 14.06.2023

Хорватський колектив зумів зробити камбек, який дозволив виграти зустріч.
2023 г., 15 червня, 07:24
Нідерланди - Хорватія / Getty Images

У середу, 14 червня, відбувся півфінальний поєдинок Ліги націй, у якому Хорватія переграла Нідерланди.

Першими рахунок у поєдинку відкрили номінальні господарі - Мален вразив ворота Хорватії. На старті другого тайму Крамарич зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. Уже за кілька хвилин Пашаліч вивів свою команду вперед.

Здавалося, що Хорватія виграє в основний час, але Ланг забив у компенсований час.

У додатковий час хорватська команда виявилася сильнішою, забивши двічі - Петкович і Модрич.

Таким чином, Хорватія зіграє у фіналі, а суперником стане переможець пари Іспанія - Італія.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Нідерланди - Хорватія:

Нідерланди — Хорватія 2:4
Голи: Мален, 34, Ланг, 90+6 — Крамарич, 55 (пен.), Пашалич, 73, Петкович, 98, Модрич, 116 (пен.)

Нідерланди: Бейлов — Думфріс, Гертрейда, ван Дейк, Аке (Маласія, 106) — Віффер (Вейналдум, 75), Копмейнерс, Ф. де Йонг — Мален (Бергвейн, 75), Гакпо (де Рон, 106), Сімонс (Веггорст, 64).

Хорватія: Лівакович — Юранович (Станішич, 78), Шутало (Петкович, 91), Віда, Перішич — Модрич (Барішич, 119), Брозович, Ковачич — Пашалич, Крамарич (Ерлич, 90+1), Іванушец (Влашич, 78).

Попередження: Ф. де Йонг, Копмейнерс, Маласія — Брозович, Пашалич, Брозович, Лівакович