Франція - Італія 1:3: огляд матчу і результат гри 06.09.2024

"Скуадра Адзурра" пропустила вже на 13-й секунді, проте відігралася й у другому таймі зробила результат.
6 вересня, 23:42
Італія обіграла Францію / Getty Images

У п'ятницю, 6 вересня, збірні Франції та Італії очним протистоянням у Парижі стартували у груповому раунді найвищого дивізіону Ліги націй-2024/25.

Господарі поля миттєво забезпечили собі мінімальну перевагу, але "Скуадра Адзурра" зуміла обернути все на свою користь і здобути перемогу з рахунком 3:1.

Джерело: Getty Images

Уже в дебюті зустрічі Джованні Ді Лоренцо подарував м'яч Бредлі Барколя, який успішно реалізував вихід віч-на-віч і вивів Францію вперед на 13-й секунді, забивши найшвидший гол в історії національної команди. Відігратися Італії вдалося після пів години гри. Сандро Тоналі, який повернувся після тривалої дискваліфікації, ефектно п'ятою скинув під удар Федеріко Дімарко, а той зльоту відправив м'яч у дальню дев'ятку.

У другій половині зустрічі "Скуадра Адзурра" відзначилася ще двічі та вирвала перемогу. Спочатку Давіде Фраттезі вивів італійців уперед, результативно завершивши контратаку своєї команди, а на 74-й хвилині Джакомо Распадорі підхопив м'яч у штрафному майданчику і переграв Майка Меньяна, пробивши під дальню стійку.

У паралельному матчі групи Бельгія з аналогічним рахунком 3:1 обіграла Ізраїль.