Німеччина та Нідерланди розгромили своїх суперників у першому матчі Ліги націй

Обом командам вдалося забити по п'ять м'ячів.
7 вересня, 23:46
Німеччина - Угорщина / Getty Images

У суботу, 7 вересня, Німеччина приймала вдома Угорщину в рамках 1-го туру Ліги націй.

Команди досить довго розганялися, придивляючись одна до одної. На 20-й хвилині Гулачі довелося різко вмикатися в гру і рятувати ворота від голу Фюллькруга, але вже за сім хвилин форвард Вест Гема все одно відкрив рахунок.

І в принципі більше нічого в першому таймі цікавого глядачі не побачили. А в другому таймі німцям знадобилися всього 10 хвилин, щоб забити знову, відзначився Джамсал Мусіала. На 66-й хвилині Мусіала відзначився вже другим асистом у матчі, цього разу на Флоріана Віртца.

Однак і після цього Бундестім не зупинилася, невдовзі свій гол забив за збірну Александар Павлович, а під кінець матчу пенальті допоміг відзначитися і Каю Гавертцу. 5:0 - повний розгром збірної Угорщини.

Статистика матчу групового етапу Ліги націй Німеччина - Угорщина

Німеччина - Угорщина 5:0
Голи: Фюллькруг, 27, Мусіала, 58, Віртц, 66, Павлович, 77, Гавертц (пенальті), 81

Атаки: 132 - 96

Також у паралельному матчі першого туру Ліги націй у Лізі А зустрічалися Нідерланди та Боснія.

Події цього матчу розвивалися куди швидше. Нідерланди одразу позначили домінуючу позицію і забрали гру під свій контроль, і вже на 13-й хвилині Джошуа Зіркзе відкрив рахунок, пробивши потилицею в дальній кут.

Однак уже невдовзі одна з контратак боснійців вдалася, і Демирович вийшов сам на сам із кіпером і впевнено його переграв. Двічі по кінця першого тайму чудові моменти мав Тіджані Рейндерс, але спершу влучив у штангу, а от другим ударом відправив м'яч ідеально в дальній кут.

Незабаром після старту другого тайму хавбек Мілана також записав на свій рахунок асист, який дозволив відзначитися Коді Гакпо. Однак на 74-й хвилині Боснія знову здивувала господарів, Едін Джеко довів різницю до мінімальної. Однак програвати чи грати в нічию команда Кумана не планувала.

На 88-й хвилині Ваут Вегхорст забиває четвертий гол Нідерландів, а вже в компенсований час Хаві Сімонс поставив у матчі крапку красивим ударом по центру.

Статистика матчу групового етапу Ліги націй Нідерланди - Боснія і Герцеговина

Нідерланди - Боснія і Герцеговина 5:2
Голи: Зіркзе, 13, Рейндерс, 45+2, Гакпо, 56, Вегхорст, 88, Сімонс, 90+2 - Демірович, 27, Джеко, 73

Очікувані голи (xG): 3.94 - 0.75
Володіння м'ячем: 74% - 26%
Удари: 28 - 4
Удари в площину: 8 - 3
Кутові: 10 - 1
Фоли: 10 - 16
Атаки: 171 - 42