Роналду оновив свій рекорд у збірній Португалії

Нападник додав ще одну національну команду до списку тих, яким він забив.
9 вересня, 09:28
Кріштіану Роналду / Getty Images

Збірна Португалії напередодні виграла домашній матч другого туру групового раунду Ліги націй проти Шотландії (2:1).

Нападник Кріштіану Роналду, вийшовши на заміну в перерві, приніс своїй команді перемогу на 88-й хвилині поєдинку.

Цей гол став для Роналду першим у кар'єрі у ворота збірної Шотландії. Таким чином нападник оновив свій рекордний список національних команд, яким він забивав. Тепер на його рахунку 48 збірних, які від нього пропускали, повідомляє Stats Foot.

Найбільше у португальця голів у ворота Люксембургу - 11, а Швеції та Литві він забив по сім м'ячів.

Раніше Роналду назвав свою ціль до завершення кар'єри.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!