Ванат відзначився дебютним голом у футболці збірної України

Своїм влучним ударом форвард Динамо зрівняв рахунок у поєдинку з Чехією.
10 вересня, 22:57
Гол Владислава Ваната / Getty Images

У рамках другого туру групи В1 Ліги націй-2024/25 у Празі зійшлися Чехія та Україна.

Під час першого тайму за рахунку 0:1 на користь господарів поля своїм дебютним голом у складі збірної України відзначився форвард Динамо Владислав Ванат.

На 37-й хвилині Микола Шапаренко з лівого флангу навісив м'яч у штрафний майданчик, а Ванат у падінні підлаштувався і завдав результативного удару головою.

Відео голу Владислава Ваната:

Ванат забив перший гол у своєму дев'ятому поєдинку за збірну України: 22-річний гравець дебютував за "синьо-жовтих" 12 червня 2023 року у матчі проти Німеччини (3:3).

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з усіма голами, які були забиті у матчі Ліги націй-2024/25 між збірними Чехії та України.