Англія сенсаційно поступилася Греції, Італія втратила перемогу проти Бельгії

Обидва матчі завершилися з досить несподіваним рахунком.
Вчора, 23:44
Вангеліс Павлідіс / Getty Images

У четвер, 10 жовтня, у рамках третього туру Ліги націй Італія приймала вдома Бельгію.

Господарі забили гол у першій же атаці зусиллями Камб'ясо, а на 24-й хвилині подвоїли перевагу завдяки голу Ретеги. Усе складалося на користь «скуадри адзурри» до 38 хвилини. Пеллегріні жорстко сфолив проти Теата й отримав пряму червону картку.

Лише чотири хвилини знадобилися бельгійцям, щоб реалізувати чисельну перевагу, де Кюйпер і Троссард розіграли класну комбінацію, яка закінчилася голом.

Другий тайм, вочевидь, ішов під диктовку збірної Бельгії, яка зуміла врятувати матч уже на 61-й хвилині стараннями все того ж Троссарда. 2:2 - дуже прикре закінчення матчу для підопічних Лучано Спаллетті.

Фоли: 11 - 15

У сусідньому матчі Англія приймала вдома Грецію.

Уже на 11-й хвилині гості несподівано відкрили рахунок, але гол Мавропаноса скасували через офсайд. А потім Англія підтиснула суперника до своїх воріт, проте всі удари гравців «трьох левів» пройшли дуже далеко від воріт.

У другому таймі Греція нарешті покарала господарів за погану реалізацію, Павлідіс без шансів переграв Пікфорда і відкрив рахунок. Ще через 10 хвилин Павлідіс зробив дубль, але гол знову скасували.

Оллі Воткінс, який вийшов на заміну, трохи додав гостроти атакам англійців, проте забили знову греки, знову Павлідіс, і знову суддя скасував взяття воріт.

А в підсумку на 87-й хвилині Джуд Беллінгем зумів врятувати Англію від поразки, однак у справу знову вступив Павлідіс, який уже в компенсований час гарматним ударом вирвав перемогу і перше місце в групі для своєї команди.