"Заслужили один пункт, адже грали з фаворитом": Тренер Чехії оцінив нічию з Україною

Іван Гашек підбив підсумки поєдинку Ліги націй проти українців.
Сьогодні, 07:58
Іван Гашек / Getty Images

Головний тренер збірної Чехії Іван Гашек прокоментував нічийний результат матчу Ліги націй проти України (1:1).

Напередодні чеська команда вела у рахунку від 18-ї хвилини зустрічі, але пропустила з пенальті у другому таймі.

"Я думаю, що нічия - справедливий результат матчу. Хоча нам інколи здавалося, що ми заслуговували на перемогу.

Важкий поєдинок, дуже інтенсивний, гадаю ми заслужили на один пункт, враховуючи, що ми грали з фаворитом.

Пенальті? Поки я бачив лише фото. Думаю, призначення таких 11-метрових шкодить футболу", - наводить слова Гашека офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Україна - Чехія (1:1).