"Не вистачило": Довбик пояснив, чому Україна не обіграла Чехію

Нападник "синьо-жовтих" висловився про нічийний результат матчу Ліги націй.
Сьогодні, 10:32
Артем Довбик / Getty Images

Нападник збірної України Артем Довбик підсумував нічию у матчі четвертого туру Ліги націй з Чехією (1:1).

Українська команда мінімально поступалася від 18-ї хвилини, але у другому таймі форвард рахунок зрівняв, реалізувавши пенальті.

"У мене було запалення в коліні. Почувався більш-менш добре, але наприкінці матчу вже був втомлений - тренер зробив заміну. Це рішення тренера, він бачить, коли гравець втомлений.

Чехія - дуже хороша команда. Знаю одного гравця, був у Жироні. Дуже добре проти мене грав, і його напарник теж. Моменти були, але не вистачило холоднокровності в заключних епізодах.

Якщо порівнювати з першими матчами, то чотири очки більш-менш хороший результат для нас. Усі трішки втомлені, але чотири очки є. Хотілося шість", - наводить слова Довбика Суспільне.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Україна - Чехія (1:1).