Ярмоленко забив дебютний гол за Аль-Айн

Український вінгер відзначився у контрольному матчі.
2022 г., 25 серпня, 23:32
Ярмоленко забив перший гол за Аль-Айн / twitter.com/alainfcae

Український вінгер Аль-Айна Андрій Ярмоленко забив дебютний гол за новий клуб та допоміг своїй команді здобути перемогу над Хаур-Факканом у товариському матчі.

Головний тренер Аль-Айна Сергій Ребров випустив співвітчизника на поєдинок у стартовому складі.

Після першого тайму команда українського наставника та гравця вела в рахунку 2:0, а на 61-й хвилині Ярмоленко забив третій м'яч, який став для нього першим у клубі з ОАЕ.

У підсумку Аль-Айн здобув перемогу з рахунком 3:1.

Нагадаємо, що Ярмоленко після завершення контракту з Вест Гемом влітку поповнив склад Аль-Айна в статусі вільного агента.

Раніше головний тренер Аль-Айна Сергій Ребров розкрив подробиці переходу Андрія Ярмоленка.