Ярмоленко оформив дубль у переможному матчі Аль-Айну

Українець безпосередньо вплинув на те, що його команда розгромила суперника.
2023 г., 27 січня, 17:19

У рамках 14 туру чемпіонату ОАЕ Аль-Айн Андрія Ярмоленка, який очолює Сергій Ребров, приймав у гостях Аджман.

Ця зустріч завершилася переконливою перемогою господарів поля з рахунком 5:1. Ще в середині першого тайму Ярмоленко оформив дубль упродовж шести хвилин.

У перерві Ребров вирішив замінити Ярмоленка, який перед закінченням першої половини отримав попередження.

Варто зазначити, що під час другого тайму за рахунку 3:1 Аджман міг скоротити відставання в рахунку, отримавши право на пенальті. Але не використавши такої можливості, гості пропустили ще двічі.

Нинішнього сезону Андрій Ярмоленко відзначився 7 голами та 4 результативними передачами у 16 ​​матчах за Аль-Айн, який за рахунок перемоги піднявся на четверте місце у таблиці.