Ярмоленко забив восьмий гол у складі Аль-Айну

Українець допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу в матчі чемпіонату ОАЕ.
2023 г., 5 лютого, 23:15
Ярмоленко вчергове відзначився за Аль-Айн / instagram.com/alainfcae

Аль-Айн, який очолює Сергій Ребров, здобув на виїзді розгромну перемогу 4:1 над Аль-Дафрою в 15-му турі чемпіонату ОАЕ.

Безпосередньо до успіху гостей приклався український вінгер Андрій Ярмоленко, який записав на свій рахунок третій гол своєї команди. На 47-й хвилині зустрічі українець обігрався з партнером, вийшов на ворота та переграв голкіпера.

Ярмоленко розпочав цей матч у стартовому складі та був замінений на 75-й хвилині.

Цей гол став для українського вінгера вже восьмим у 15 поєдинках за Аль-Айн у поточному чемпіонаті ОАЕ. Також на його рахунку чотири результативні передачі.

Наразі команда Реброва з 28 очками посідає п'яте місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідера на чотири бали.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Андрій Ярмоленко Аль-Айн