Інтер Маямі з Кривцовим і без Мессі зазнав розгромної поразки

Команда з Флориди залишається на передостанньому місці у своїй конференції.
2023 г., 17 вересня, 09:55
Атланта Юнайтед розгромила Інтер Маямі / Getty Images

У ніч проти неділі, 17 вересня, Інтер Маямі з Сергієм Кривцовим, але без Ліонеля Мессі зазнав розгромної поразки в черговому матчі регулярного чемпіонату МЛС.

У попередньому турі флоридська команда без українця та аргентинця змогла впоратися зі Спортінгом Канзас-Сіті (3:2), але цього разу була розбита на виїзді Атлантою Юнайтед із рахунком 5:2.

Підопічні Херардо Мартіно, незважаючи на те що відкрили рахунок у поєдинку зусиллями Леонардо Кампани, ще до перерви пропустили тричі. У другій половині зустрічі Кампана оформив дубль і скоротив відставання, реалізувавши пенальті, проте супернику знову вдалося довести результат до розгромного, забивши двічі.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов розпочав матч на лаві запасних та вийшов на заміну на 83-й хвилині вже за рахунку 4:2 на користь Атланти. Ліонель Мессі не брав участі в поєдинку через м'язове ушкодження.

Атланта Юнайтед - Інтер Маямі 5:2

Голи: Муюмба, 36, Міллер, 41 (аг), Леннон, 44, Якумакіс, 76, Вольфф, 89 - Кампана, 25, 53 (пен.)

Після 27-и зіграних матчів Інтер Маямі з 28 очками продовжує займати передостаннє, чотирнадцяте, місце в турнірній таблиці Східної конференції МЛС, а відставання від зони плей-офф становить сім балів.

Раніше Ліонель Мессі висловився про цілі Інтер Маямі на сезон.