Цинциннаті - Коламбус Крю 2:2 (після д.ч. 2:3): огляд матчу та результат гри 03.12.2023

Команда українця стала чемпіоном Східної конференції і тепер намагатиметься здобути чемпіонство МЛС.
2023 г., 3 грудня, 10:23

Минулої ночі відбувся фінальний поєдинок Східної конференції МЛС за право вийти до Фіналу плей-оф, в якому зійшлися Цинциннаті та Коламбус Крю з Євгеном Чеберком, який залишився на лаві запасних.

За підсумками першого тайму все йшло до того, що команда українця припинить боротьбу за трофей, оскільки суперник забив два м'ячі.

Проте ситуація почала змінюватися у другому таймі, коли на 75-й хвилині гості відіграли один м'яч завдяки автоголу. А за чотири хвилини до кінця зустрічі Дієго Россі відновив паритет, перевівши матч у додатковий час.

Там все і вирішилося. З перших хвилин першого екстра-тайму на поле вийшов Чеберко, а на 115-й хвилині Коламбус вирвав перемогу за рахунок голу Крістіана Раміреса.

У фіналі Колмабус Крю зустрінеться з Лос-Анджелесом, який у своєму півфіналі обіграв Х'юстон (2:0). Фінал відбудеться 9 грудня о 23:00 за київським часом.