Били руками і ногами: у Туреччині побили головного суддю матчу - у бійці брав участь президент клубу

Халіл Мелер став жертвою нападу.
2023 г., 11 грудня, 22:24
Халіл Мелер став жертвою нападу президента Анкарагюджю / Getty Images

У рамках 15-го туру чемпіонату Туреччини Анкарагюджю приймав Різеспор. Поєдинок закінчився внічию (1:1) і з великим скандалом.

Після фінального свистка на поле вибіг президент Анкарагюджю Фарук Коджа, який вдарив головного арбітра Халіла Мелера. Після цього арбітра били вже ногами.

Анкарагюджю ввів у рахунку до 90+7 хвилині, однак потім пропустив. Зі старту другого тайму клуб грав у меншості.

Раніше повідомлялося, що захисник у Саудівській Аравії вибив м'яч із рук воротаря, заробивши найбезглуздіший пенальті.