Роналду вивів Ан-Наср до чвертьфіналу азіатської Ліги чемпіонів

Португалець забив в обох зустрічах, що дозволило його команді з комфортною перевагою пройти до наступного раунду турніру.
21 лютого, 22:03
Кріштіану Роналду / Getty Images

У середу, 21 лютого, в Ер-Ріяді відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Ан-Насром та Аль-Фейха.

Після того, як колектив Кріштіану Роналду переміг у першій грі, завдяки єдиному голу португальця, Ан-Наср на правах фаворита готувався приймати гостей, налаштованих змінити сценарій протистояння на свою користь.

Але нічого подібного не сталося. Більш того, господарі поля розвинули свою перевагу, організувавши перемогу у другому матчі, забивши в цьому випадку вдвічі більше голів.

На 17-й хвилині першого тайму відзначився екс-хавбек Порту Отавіу, а за кілька хвилин до кінця основного часу Роналду записав на свій рахунок другий гол у рамках цього протистояння.

Таким чином, за сумою двох матчів Ан-Наср переміг 3:0 і пройшов у чвертьфінал азіатської Ліги чемпіонів, де він зустрінеться з Аль-Айном з ОАЕ.

Ан-Наср - Аль-Фейха 2:0 (за сумою двох матчів 3:0)
Голи: Отавіу, 17, Роналду, 86.

Очікувані голи (xG): 1,85 - 0,03
Володіння м'ячем: 72% - 28%
Удари: 9 - 1
Удари в площину: 4 - 0
Фоли: 9 - 18